+90 232 483 50 69
guzelizmirotel@gmail.com
   ANASAYFA   
   HAKKIMIZDA   
   ODALAR   
   İNDİRİMLİ FİYATLAR   
   KONUM   
   MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ   
   İZMİR   
   FOTO GALERİ   
   İLETİŞİM   
English Türkçe Français İtaliano
Recommended By
Guzel Izmir Oteli
Online Rezervasyon
Giriş Tarihi: Çıkış Tarihi:

Tek kişilik (€24) İki kişilik (€30)Üç kişilik (€40)
adet adet adet
HOŞGELDİNİZ...
21 Aralık 2015 tarihinde Madrid’de toplanmış ve Güzel İzmir Otelini “Kalite Elçisi” 
“Kalite Elçisi”nin Anlamı Nedir? Kalitenin küresel seviyede iyileştirilmesi, yürütülmesi ve tanınması için BID (Ticari Girişim Yönergeleri) 30 yılını adamıştır. Bunu gerçekleştirmek ve daha ileri Kalite Kültürü ve en iyi strateji ve teknikler için gayret gösteren BID, kendi mesleki faaliyeti ve ticari dünya ve kurumlar arasında aracılığını yaşamsal bir işlev olarak tamamlayan yetenekli bireylerin ağını oluşturmaktan gurur duymaktadır. Bu istisnai ortak çalışanlar grubu, Bizim Kalite Elçilerimiz, Kalite için ”Sözcü” olarak hareket etmektedirler.   BID Kalite Elçileri, kurumsal ve ticari mükemmeliyetin en yüksek standartlarını düzenleyen mesleki değerleri temsil etmektedirler. Bu figürler kendi  hikayelerini ve mesleki başarılarını temsil ederler: kadın ve erkek olarak sürekli çalışırlar ve mükemmeliyeti devam ettirerek topluluğumuza sürdürülebilirlik sağlamaktadır.   Özellikle Kalite Yönetimi Modellerinin geliştirilmesinde, kurumsal yönetim için ve endüstride know-how kararlarının verildiği ve iyileştirme müzakerelerinin yapıldığı açık oturumlarda, üniversitelerde, toplantı, seminer ve halk forumlarında Kalite Elçilerimiz Kalite Kültürünü aktif olarak temsil ederek onurlu bir sorumluluk taşımaktadır, Son olarak, Kalite Elçisi demek kalite kültürünü yükseltmek ve kaliteyi sürekli öğrenme ve çalışma için ve mükemmellik yolunda yürütmeye karar vermiş diğer liderlerin gayretlerini tanımak için sorumluluğu kabul etmek demektir BID Kalite Komitesi Dr. Alfonso C. Casal, Bilimsel Direktör (Ph.D.)
 Viyana’da 2015 Uluslararası Kalite Mükemmellik Elmas Ödülü ve Kongresi (Avusturya)09.12.2015  
Farklı ülkelerden, akademik uzmanlar, kalite uzmanları ve diplomatlar tarafından seçilen şirketler yukarıda belirtilen Kongreye katıldılar.   Kongre ve ödül töreni Parkhotel Schönbrunn (Avusturya imparatorun misafirler için eski saray) düzenlenmiştir. Düzenlenen törende Avrupa Kalite Araştırma Birliği (ESQR) Güzel İzmir Oteline bu ödülü taktim etti. Kongrenin sabah oturumunda, katılımcıların konuşmaları ve sunumlar yapıldı. Güzel İzmir Otelini bu kongrede Sinem Kurtural temsil etti. Bu kongrenin amacı katılan şirket ve kuruluşların şirketlerini sunmalarına olanak vererek onların başarılarını, mesleki deneyimleri paylaşarak,   tüm dünya şirketlerini tanıtımlarını sağlamaktır. Mükemmellik için çaba ve başarılarını ve yeteneklerini kanıtlamış, ülkelerinde ekonomik büyüme bağlılık gösteren. Hem kendi şirketlerine hem de toplumlarına yarar sağlamalarından dolayı verilen ödül kamu ve özel sektörden şirket ve kuruluşların, mükemmellik ve kalite yönetimi konusunda Güzel İzmir Oteline bu muhteşem ödül layık görülmüştür. Ödülü Güzel İzmir Oteli temsilen Reyhan Kurtural (Otel Sahibi) ve Sinem Kurtural Karakundakoglu (Genel Müdür) 9 Aralık Çarşamba günü Parkotel Schönbrunn (Avusturya imparatorun misafirler için eski sarayı) yapılan muhteşem törenle almıştır.  
GUZEL IZMIR OTELI BID DÜNYA KALİTE ÖDÜLÜ ALDI
Özet
Odalarımız
Tüm odalarımızda ücretsiz Wi-Fi, mini buzdolabı, telefon, banyo, saç kurutma makinası, klima, merkezi sistem ısıtma mevcuttur. 
Dileğiniz Bizim İçin Emirdir.
Güzel İzmir Oteli olarak 63 yıldır hizmet vermekteyiz.İzmir şehrinin kalbinde Basmane Garı , metro istasyonu ve Uluslararası Fuar Alanının karşısında yürüme mesafesinde bulunmaktayız. 
Kahvaltı Salonu
7:30-10:30 arası açıktır. Kahvaltı Salonumuz aynı zamanda toplantı salonu olarakta faliyet göstermektedir
Resepsiyon ve Lobi 
24 saat kesintisiz resepsiyon ve konsiyerj hizmetini misafirlerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 
Konum
Şehir merkezinde bulunması ve ayrıca bir çok otobüs firması ve de tren istasyonuna yakın oluşu sebebiyle Efes ve Bergama'ya ziyarete gidecek misafirlerimiz açısından kolay ulaşılabilir konumdadır.
Bilgisayar Noktası 
Bilgisayarınızı yanınızda getiremediğiniz için üzülmeyin. Otelimizde kullanımınıza sunduğumuz bilgisayar, yazıcı ve internet hizmetinden  24 saat ücretsiz faydalanabilirsiniz.
Fitness Odası 
Fitness odasında birbirinden size özel spor aletleriyle spor yapabilirsiniz, güne daha zinde başlayabilirsiniz.  Fitness odasında sahip olduğumuz aletler...
Grup Misafirler 
Otelimize grup halinde rezarvasyon yapabilirsiniz.Size özel efes ,pamuk kale,selçuk turları düzenleyebiliriz.Ayrıca gruplar için toplantı için toplantı salonumuz mevcuttur.
Teras Bahçesi &Otel Kitaplığı
Sadece arkanıza yaslanın ve biraz dinlenin... Otelimize ait kütüphanemizde misafirlerimiz için dünyanın her yerinden çeşitli kitaplarımız mevcuttur.
Yerel Çekim Merkezleri
Şehir merkezinde bulunması ve ayrıca bir çok otobüs firması ve de tren istasyonuna yakın oluşu sebebiyle Efes ve Bergama'ya ziyarete gidecek misafirlerimiz açısından kolay ulaşılabilir konumdadır. 
Güzel İzmir Hotel
Adres : Fevzi Pasa Bulvarı 1368 Sokak No: 8 Basmane 35230 Izmir Türkiye
T : +90 232 483 50 69     F : +90 232 482 01 35
www.guzelizmirhotel.com   guzelizmirotel@gmail.com